Del Maar wśród gwiazd

Bikini idealne na letni wyjazd? Del Marr to marka projektująca oryginalne stroje kąpielowe. Ich propozycje podbijają serca naszych celebrytów. Pokochała je między innymi Natalia Siwiec. Dowiedz się dlaczego!

Znane osobistości zawsze stanowią dla nas swego rodzaju inspirację. Większość z nas ma z pewnością swych idoli, których regularnie obserwuje za pośrednictwem portali społecznościowych oraz innych źródeł medialnych. W ten właśnie sposób bardzo łatwo możemy podpatrzyć, co w świecie mody ”piszczy”. Gwiazdy słyną ze swego dobrego stylu. Zazwyczaj stawiają na ubrania o ciekawych fasonach, wykonanych z materiałów najlepszej jakości. Warto więc od czasu do czasu zainspirować się tym i przemycić co nieco do swojej szafy. Wakacje, czy egzotyczny wyjazd to idealna okazja do uzupełnienia swej garderoby. A co jest nam wtedy najbardziej potrzebne? Oczywiście kostium kąpielowy. Natalia Siwiec oraz wiele innych polskich gwiazd stawia na Del Maar. Sprawdźmy, co znajdziemy w ich kolekcjach i czy warto zainwestować w bikini sygnowane nazwą tej marki.

Del Maar Latin Swimwear — ekskluzywna moda plażowa

Del Maar to marka, w której asortymencie znajdziemy unikatowe kostiumy kąpielowe. Powstała ona w słonecznej Australii, gdzie plażowanie i surfing są w niektórych regionach codziennością. Jednak jej główną inspiracją, niezwykle widoczną z resztą w każdym projekcie, jest Ameryka Południowa. Latynoska energia oraz jakość ręcznie szytych i plecionych strojów — to właśnie cechy charakterystyczne dla Del Maar Latin Swimwear. Marka współpracuje bowiem z najlepszymi projektantami z Brazylii, Peru, czy Kolumbii. Co więcej, wszystkie kostiumy są tam także produkowane.

Del Marr — ulubiony wybór gwiazd

Kostiumy Del Maar to absolutny hit wśród polskich gwiazd. Mogliśmy zaobserwować to szczególnie tego lata. Największe zainteresowanie wzbudził jednak strój kąpielowy Natalii Siwiec. Postawiła ona na bardzo oryginalny model, czyli Nagua. Jest on właściwie kwintesencją stylu australijsko-latynoskiej marki. Łączy w sobie bowiem klasyczny materiał z szydełkowanymi elementami. Warto podkreślić również, że detale te wykonane są ręcznie. Z pewnością jest to jeden z najbardziej unikatowych kostiumów prezentowanych przez modelkę tego lata.

Kostiumy kąpielowe Del Maar — nie tylko dla sławnych

Bardzo często zagraniczne marki nie są dostępne w naszym kraju. Zamawianie produktów ze stron zagranicznych jest natomiast nieopłacalne. Na szczęście stroje Del Maar Latin Swimwear kupić możemy także w polskich sklepach internetowych. Każdy więc może uzupełnić swą szafę o piękne stroje wykonane z najlepszej jakości materiałów. Warto zaznaczyć, że kupno produktów sygnowanych tą marką to po prostu doskonała inwestycja.

Del Maar ma w swych kolekcjach stylowe kostiumy kąpielowe, które dopasować można do każdej sylwetki. Idealnie podkreślają kobiece kształty i wszystkie atuty. Marka oferuje nam dziesiątki wyjątkowych modeli, spośród których każdy wybierze idealny dla siebie. To idealny wybór, kiedy szukamy modnego stroju na wakacje.

Najnowsze wpisy

Del Maar wśród gwiazd

Del Maar wśród gwiazd Bikini idealne na letni wyjazd? Del Marr to marka projektująca oryginalne stroje kąpielowe. Ich propozycje podbijają serca naszych celebrytów. Pokochała je

Czytaj więcej »